Hudobné a filmové
CD,LP,DVD a BRD nosiče
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Vyhľadávanie
Rozšírené vyhľadávanie

VYHĽADÁVANIE TOVARU

       Názov hľadaného interpréta alebo titulu napíšte do kolonky vyhľadávanie. Stačí zadať začiatočné písmená, minimálne však 3 znaky. Potom kliknite na " hľadaj ". Automaticky sa dostanete do rozšíreného vyhľadávania, kde sa Vám môže zobraziť väčšie množstvo záznamov, pretože sa vyhľadáva podľa zadaného reťazca.
       Ak sa Vám však požadovanú položku nepodarilo nájsť, bližšie špecifikujte v rozšírenom vyhľadávaní hľadaný text ( pri interpétoch je potrebné zadať najprv priezvisko, až potom meno - napr.: ADAMS BRYAN -, MAE VANESSA - a pod. ), pokiaľ máte vedomosť ktorý vydavateľ titul distribuje, môžete ho v ďaľšej kolonke špecifikovať a tiež druh nosiča, ktorý požadujete. Po zadaní všetkých kritérii kliknite na " hľadaj "

Poznámka: Kvôli rýchlešiemu vyhľadávaniu, zadajte za názvom interpréta vždy medzeru a potom pomlčku ( napr.: MAE VANESSA - )

       Keď si želáte prezerať kompletný katalóg interprétov a titulov od konkrétneho vydavateľa /distribútora/, tak do kolonky text nevpíšte žiadny znak, špecifikujte názov vydavateľa a v kolonke nosič nechajte voľbu " všetky ". Zobrazí sa Vám katalóg v abecednom zatriedení interprétov, ktorý si môžete prezerať kliknutím na jednotlivé stránky. Podobne postupujte aj ak si želáte zobraziť kompletnú ponuku podľa kontrétneho druhu nosiča.
       Ak požadujete vo vybratom katalógu priamu voľbu začiatočného písmena interpréta, kliknite na požadované písmeno, prípadne ak je začiatočným znakom číslica, taktiež ju môžete zadať priamou voľbou.

TIPY: Ak hľadáte hudbu k filmu, prípadne kompilácie od rôznych interprétov, tak do kolonky na vyhľadávanie vpíšte nasledovné: soundtrack; o.s.t.; ost - ; v.a alebo various.